Close
inne

0 155

Pękata, acz przyjemna dla oka, okrągła, choć jednak z drobnymi fałdkami — dynia, absolutna królowa jesiennych dań obiadowych i słodkich wypieków. Niektórzy ją uwielbiają, inni nie bardzo wiedzą co można z niej wyczarować oprócz lampionu. My podpowiemy wam jak postępować z królową dynią, by zachwyciła wszystkich domowników i tych, którzy lubią wszystko i tych najbardziej wymagających — czyli małych niejadków. Naszym koronnym daniem będzie kremowa zupa z dyni.

0 265

Dzisiejsza propozycja to zarówno świetny pomysł na pożywne śniadanie, jak i na miłe zakończenie dnia. Bezmączny omlet marchewkowy jest nie tylko łatwy w przygotowaniu, ale przede wszystkim zdrowy. Składniki potrzebne do przygotowania omletu są ogólnodostępne i tanie, a wybór ulubionych dodatków nie ma granic, więc każdy może go spersonalizować dopasowując do swoich kubków smakowych.

????????????????

Naleśnikarnię Cuda Wianki poznałam już za czasów studenckich, kiedy to w przerwie między wykładami (albo w czasie ich trwania 😉 ) szło się na szybki i smaczny obiad. Ta naleśnikarnia była jednak w Sopocie, w którym po zakończeniu nauki rzadziej bywałam i nie miałam okazji zaglądać tam tak często jakbym chciała. Na szczęście w Gdyni również, już jakiś czas temu, Cuda Wianki zawitały na ul. Abrahama.